£ 25 discount with minimum order value of £ 175 with the code: EXTRA25GBP 🧡
- All Products
- SCOOTERS
- Stunt Scooter Parts
- Pro Scooter Deck Spacers
- Stunt Scooter Triad Oath Racketeer 2019
Triad Oath Stunt Scooter Triad Oath Racketeer 2019
Accessories
Loading...
SKU:
N/A
Triad Scooter Completes Racketeer 2019
Specifications for Stunt Scooter Triad Oath Racketeer 2019
Features
| Collections | 2019 |
| Raddurchmesser | 120mm |
| Deck Breite | 119mm |
| Deck Länge | 508mm |
| Farbe | Neochrome / Black |
| Bar Outer Diameter | 32mm (Regular) |
| Bar Material | Aluminum |
| Compression-Typ | IHC |
| Gesamtgröße | 85cm |
| Axle diameter | 8mm |
| Fork type | Threadless |
| MODEL NAME | Triad Oath Racketeer |
| Product Title it-IT | Monopattino Freestyle Chilli Pro Reaper 2024 |
| Collections | 2019 |
| Raddurchmesser | 120mm |
| Deck Breite | 119mm |
| Deck Länge | 508mm |
| Farbe | Black/Raw/Pastel Teal |
| Bar Outer Diameter | 32mm (Regular) |
| Bar Material | Aluminum |
| Compression-Typ | IHC |
| Gesamtgröße | 85cm |
| Axle diameter | 8mm |
| Fork type | Threadless |
| MODEL NAME | Triad Oath Racketeer |
| Conflict | Image missing |
| assortmentState | ProductData Conflict to approve for Purchase |
| Error Title | Image download error |
| Error Description | Supported formats for images are PNG and JPEG. The download URL must be publicly accessible. Please make sure your server is able to handle multiple parallel downloads. To force a retry, make sure the image url has changed. |
| Product Nature - Scooter (17) | Freestyle scooter |
| SIZE_CPN_17 | empty |
| All sports | Scooter |
| Product Title it-IT | Monopattino Freestyle Triad Racketeer 2019 |
| Webcatchline en-GB/IE | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| Webcatchline it-IT | Monopattino freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Description it-IT | Il monopattino completo Triad Racketeer 2019 è finalmente disponibile nel nostro negozio di monopattini freestyle completi. Scopri un'ampia selezione del marchio Triad Oath. |
| Webcatchline fr-CH | Trottinette freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Brand | Micro |
| gender | unisex |
| Description de-CH | Der Triad Scooter Complete Racketeer 2019 ist endlich in unserem Freestyle Scooter Complete Shop erhältlich. Entdecken Sie eine große Auswahl der Marke Triad Oath. |
| Webcatchline de-CH | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| productTitle-it_IT | Monopattino freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title en-GB/IE | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title fr-CH | Trottinette freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title de-CH | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
Specifications for Stunt Scooter Triad Oath Racketeer 2019
| Collections | 2019 |
| Raddurchmesser | 120mm |
| Deck Breite | 119mm |
| Deck Länge | 508mm |
| Farbe | Neochrome / Black |
| Bar Outer Diameter | 32mm (Regular) |
| Bar Material | Aluminum |
| Compression-Typ | IHC |
| Gesamtgröße | 85cm |
| Axle diameter | 8mm |
| Fork type | Threadless |
| MODEL NAME | Triad Oath Racketeer |
| Product Title it-IT | Monopattino Freestyle Chilli Pro Reaper 2024 |
| Collections | 2019 |
| Raddurchmesser | 120mm |
| Deck Breite | 119mm |
| Deck Länge | 508mm |
| Farbe | Black/Raw/Pastel Teal |
| Bar Outer Diameter | 32mm (Regular) |
| Bar Material | Aluminum |
| Compression-Typ | IHC |
| Gesamtgröße | 85cm |
| Axle diameter | 8mm |
| Fork type | Threadless |
| MODEL NAME | Triad Oath Racketeer |
| Conflict | Image missing |
| assortmentState | ProductData Conflict to approve for Purchase |
| Error Title | Image download error |
| Error Description | Supported formats for images are PNG and JPEG. The download URL must be publicly accessible. Please make sure your server is able to handle multiple parallel downloads. To force a retry, make sure the image url has changed. |
| Product Nature - Scooter (17) | Freestyle scooter |
| SIZE_CPN_17 | empty |
| All sports | Scooter |
| Product Title it-IT | Monopattino Freestyle Triad Racketeer 2019 |
| Webcatchline en-GB/IE | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| Webcatchline it-IT | Monopattino freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Description it-IT | Il monopattino completo Triad Racketeer 2019 è finalmente disponibile nel nostro negozio di monopattini freestyle completi. Scopri un'ampia selezione del marchio Triad Oath. |
| Webcatchline fr-CH | Trottinette freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Brand | Micro |
| gender | unisex |
| Description de-CH | Der Triad Scooter Complete Racketeer 2019 ist endlich in unserem Freestyle Scooter Complete Shop erhältlich. Entdecken Sie eine große Auswahl der Marke Triad Oath. |
| Webcatchline de-CH | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| productTitle-it_IT | Monopattino freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title en-GB/IE | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title fr-CH | Trottinette freestyle Triad Oath Racketeer 2019 |
| Product Title de-CH | Freestyle Scooter Triad Oath Racketeer 2019 |
Triad Scooter Completes Racketeer 2019
Spezifikationen
| 2 - Variation - Color | Neochrome / Black oder Black/Raw/Pastel Teal |
| Stichwörter | |
|---|---|
| Stichwörter |
feature cleaned - moayad - 29.92025
|
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.